Reference Martina Slavika na Seznamu
Reference Martina Slavika na Facebook
Reference Martina Slavika na Google

Na základě 39 hodnocení

Na základě názoru 19 lidí

Na základě 23 recenzí

Na této stránce se můžete seznámit s reálnými příběhy mých klientů, kteří mi svěřili své nemovitosti a společně jsme dosáhli úspěšného prodeje, nákupu i pronájmu. Tyto reference jsou pro mě důležitým potvrzením že jdu správným směrem a motivací k dalšímu zdokonalování.

Prodej chaty u Sečské přehrady

Pro prodej naší chaty jsme oslovili více realitních makléřů, abychom si udělali srovnání. Martin Slavík nás svým přístupem přesvědčil, že si pro spolupráci vybereme jeho a udělali jsme dobře! Naprosto skvělý, profesionální přístup, rychlé a přitom promyšlené jednání, perfektně připravená nabídka na prodej s osobním přístupem, která okamžitě zaujala kupující. Celý proces byl rychlý, vše vysvětlil a poradil, přitom cena jeho služeb je skutečně příznivá. Martina Slavíka můžeme jedině doporučit.

Hainzovi, Praha

Prodej bytu v Pardubicích

Pana Martina Slavíka všem doporučujeme, profesionální jednání, velmi spolehlivý, přístupný a vstřícný. Byli jsme s jeho službami naprosto spokojení. Snaží se pro klienta udělat opravdu maximum. Moc mu za vše děkujeme.

manželé Žandovští, Pardubice

Prodej bytu v Pardubicích

Společně se sestrou děkujeme za perfektní spolupráci při prodeji bytu v Pardubicích. Vámi poskytnuté služby, a to již od prvního kontaktu, hodnotíme na výbornou a jsme rádi, že jsme prodejem bytu pověřili právě Vás. Přejeme Vám hodně pracovních úspěchů a též hodně zdraví. Ať se daří.

pan Zářecký a paní Vichrová, Pardubice

Prodej bytu v Pardubicích

Pan Martin Slavík, jako osobní realitní makléř, poskytuje služby na vysoké profesionální úrovni, vždy upřednostňuje zájem klienta a na základě domluvy pracuje maximálně samostatně. S jeho službami jsem naprosto spokojený a mohu je doporučit.

manželé Cupalovi, Hlinsko

Prodej bytu v Pardubicích

Dobrý den, služby makléře p. Martina Slavíka jsou precizní, na profesionální i lidské úrovni. Jeho služby jsem využila při koupi i prodeji bytu a mohu ho vřele doporučit.

paní Zemancová, Pardubice

Prodej bytu ve Vysokém Mýtě

Děkujeme Vám za profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Moc si Vážíme Vašeho přístupu. Jednoznačně doporučujeme.

Mgr. Jaroslav Jelínek, Věra Kučerová, Skuteč

Prodej bytu v Praze

Realitní kancelář jsem oslovil na základě dobré reference a jsem rád, že jsem tak učinil. Celá spolupráce probíhala bez problémů k mé naprosté spokojenosti od začátku do konce realizace prodeje. Spolehlivost, profesionalita, skvělá komunikace. Děkuji panu Slavíkovi.

Tomečkovi, Tvarožná Lhota

Prodej domu ve Slatiňanech

Velmi oceňuji na jedné straně vysoce profesionální, na druhé straně přátelský a vstřícný přístup pana Slavíka ke klientovi. Pan makléř vždy dodržel slovo a vše zařídil k mé naprosté spokojenosti. Služby pana makléře Slavíka mohu každému, kdo chce prodávat nemovitost, jen a jen doporučit.

Jiří Potůček, Slatiňany

Prodej stavebního pozemku v Pardubicích

Moje zkušenost s panem Martinem Slavíkem byla jednoduše řečeno vynikající. Při prodeji své nemovitosti jsem si dlouho lámal hlavu, jakou realitní kancelář oslovit. Nakonec jsem si přečetl doporučení na pana M. Slavíka a rozhodl se jej oslovit. A bylo to skvělé rozhodnutí. Naprosto profesionální, otevřený, komunikativní, poctivý a přátelský přístup. Nemovitost dokázal prodat za opravdu dobrou cenu a to velice rychle. Po celou dobu udržoval kontakt a promptně informoval o prováděných krocích. Zařídil úplně vše a já se prakticky nemusel o nic starat. Velice děkuji a přeji mnoho úspěchů v dalším profesním i osobním životě.

Martin Rak, Praha

Prodej bytu v Pardubicích

Pro pomoc při prodeji v Pardubicích jsme si vybrali Martina Slavíka. Pan Slavík byl od první chvíle naprostým profesionálem, který se aktivně podílí na rychlém prodeji bytu. Ačkoli jsme z Prahy, nezatěžoval nás zbytečnými schůzkami ani pobíháním po úřadech. Vše vyřizoval obratem a o všem nás informoval. Byt nechal vymalovat a připravit k prohlídkám. Vynikající spolupráci završil brzkým prodejem a předáním bytu. Bylo nám potěšením spolupracovat s tak milým a profesionálně zdatným člověkem.

paní Ambruzová, Praha

Prodej bytu v Praze

Ještě jednou moc děkuji za pomoc při prodeji bytu. Původně jsem to nechtěl řešit přes realitku, ale díky bohu, že jsem na vás narazil. Neskutečná prezentace, neměl jsem s tím žádné starosti a dostal jsem daleko víc než jsem čekal! Jsem nadšený! Budeme řešit další prodej nemovitosti, jste jasná volba! Ještě jednou moc děkujeme. Kantor

Jan Kantor, Praha

Pronájem bytu v Hlinsku

S panem Martinem Slavíkem jsme se seznámili již při koupi bytu, jeho spolupráce byla profesionální a velmi příjemná. Proto jsme ho rádi oslovili také při hledání nájemníka a opět jsme byli velice spokojeni, takže ho můžeme jednoznačně doporučit. Děkujeme.

manželé Holomkovi, Chrudim

Pronájem bytu v Pardubicích

Využili jsme služeb pana Martina Slavíka při pronájmu bytu. Vše proběhlo rychle, efektivně, bez problémů. Při nabídce bytu k pronájmů byla využita atraktivní prezentace s virtuální prohlídkou. Oceňujeme osobní přístup, vstřícné jednání, vždy bez výjimky platilo, na čem jsme se dohodli. Děkujeme za příkladné služby.

manželé Kolářovi, Pardubice

Prodej bytu v Praze

Dobrý den, chtěl bych vám ještě jednou touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji našeho bytu. Vše na čem jsme se dohodli, tak to platilo, vše za nás oběhal. Pan Slavík nám také zařídil nižší sankci za předčasné splacení hypotéky a byt prodal za skvělou cenu. Můžeme tak dále snít o vlastním domečku. Ještě jednou děkuji

manželé Kotletovi, Praha

Prodej bytu ve Vysokém Mýtě

Touto cestou bych velice rád poděkoval Martinu Slavíkovi, realitnímu makléři, za obrovský profesionální přístup ke své práci. Jeho velikou předností je čestnost, pravdivost, slušnost a poctivost, což jsou vlastnosti v realitním světě již nevídané. Zdobí ho rychlost, flexibilita a s ničím nemá problém. Spolupráce s nim byla inspirativní. V případě potřeby již nemusím hledat jiného. Mohu jenom doporučit.

manželé Janů, Pardubice

Pronájem bytu v Pardubicích

S panem Slavíkem mám výbornou zkušenost. Je to opravdový profesionál s příjemným vystupováním, spolehlivý a férový. Naše zadání zrealizoval do 2 týdnů. Je ve svém oboru výjimečný.

Hanka Mašatová, Hradec Králové

Prodej chaty v Holicích

Chtěl bych poděkovat panu Slavíkovi za profesionální práci a za velice rychlý prodej nemovitosti. Pana makléře Slavíka mohu vřele doporučit. Pavel Sůra

Pavel Sůra, Chrudim

Pronájem bytu v Chrudimi

Odbornost, ochota, bezproblémová spolupráce a především oceňuji profesionální přístup pana Slavíka. Vřele doporučuji!

Miroslava Jirušková, Chrudim

Prodej bytu v Pardubicích

Výborná spolupráce, kvalitní a efektivní komunikace, vstřícný, osobní a bezproblémový přístup. Prezentace nemovitosti formou virtuální prohlídky je moderní způsob, který rozhodně výčnívá a převyšuje obyčejný inzerát doplněný o fotky, její zpracování proběhlo rychle a kvalitně. Nabízená nemovitost byla v nabídce méně než 2 měsíce než došlo k prodeji. Nenapadá mě nic, co by v celém průběhu nabídky a obchodu šlo udělat lépe. Maximální spokojenost a rozhodně doporučuji.

Vojtěch Kábele, Pardubice

Prodej stavebního pozemku ve Rváčově

Při prodeji pozemku jsem se rozhodla zvolit nabízené služby pana Martina Slavíka. Panu Slavíkovi jsem dala důvěru ihned při prvním setkání.Pan Slavík mě seznámil s možnými variantami a průběhem prodeje. Jeho ochota a jednání je na profesionální úrovni. Pozemek se prodal velmi rychle. Vím že,když budu potřebovat koupit/prodat ozvu se znovu.Pár realitních kanceláří to už kdysi prodávali měsíce a nepovedlo se .Vy jste to prodal v rekordním čase. Děkuji Děkuji Vám pane Slavíku za úžasnou spolupráci.

Iva Jirmásková, Hlinsko

Prodej bytu v Hlinsku

Martin Slavík je makléř srdcař, který rozumí své práci a má velmi pěkné jednání s lidmi. Velmi oceňujeme, že při prodeji našeho bytu použil moderní propagační nástroje a našel spolehlivého kupce. Celkové jednání bylo velmi solidní a na příjemné přátelské rovině. Jednoznačně doporučujeme.

Soňa Hermanová a Andrea Bergamini, Hlinsko

Prodej bytu Pardubice

Prodej bytu v Pardubicích

Rozhodl jsem se prodat nemovitost a vybíral jsem z několika makléřů. Dal jsem na doporučení a po ukázkách toho jak tento makléř pracuje jsem se nemohl rozhodnout jinak. Video i virtuální reality naprosto super! Ještě jsem se s tím nesetkal. Byt se prodal o daleko více, než jsem čekal. Ještě jednou díky a budu doporučovat všude možně!

Petr Krbálek, Pardubice

Prodej bytu v Pardubicích

Děkuji za pomoc při prodeji a za to, že jste se vždy snažil prodat za maximální cenu! Neskutečná prezentace! Nemusela jsem se vůbec o nic starat, skvělé, maximální spokojenost. Moc díky! EV

Eva Volfová, Praha

Pronájem bytu v Pardubicích

Využili jsme služeb pana Martina Slavíka při pronájmu bytu. Vše proběhlo rychle, efektivně, bez problémů. Při nabídce bytu k pronájmů byla využita atraktivní prezentace s virtuální prohlídkou. Oceňujeme osobní přístup, vstřícné jednání, vždy bez výjimky platilo, na čem jsme se dohodli. Děkujeme za příkladné služby.

manželé Kolářovi, Pardubice

Pronájem bytu v Pardubicích

Služeb pana Martin Slavíka jsem využil při shánění nájemce do městského bytu. Velice oceňuji nasazení, spolehlivost a trpělivost, kterou při vyhledávání vhodného kandidáta vynaložil. Vždy ochotně poradil, navrhnul řešení a vše potřebné zařídil, mně tak ušetřil spousty času a starostí. Výsledkem spolupráce je bezproblémový nájemce a spokojený majitel.

Petr Čepelák, Pardubice

Prodej bytu v Hlinsku

Neměli jsme žádnou zkušenost s prodejem nemovitosti. Oslovili jsme realitní kancelář, ale jednání posléze skončila nedohodou na prodejní ceně nemovitosti. Na doporučení známého jsme oslovili realitního makléře pana Martina Slavíka. On naši představu o ceně akceptoval. Připravil skvělou prezentaci bytu a v krátké době uzavřel dohodu se zájemci. Další zákonné záležitosti – smlouvy s nabyvateli, jednání s bankami, s právníky, advokátní úschovu finančního plnění atd. zajistil v plném rozsahu.

manželé Burešovi, Hlinsko

Prodej rodinného domu v Hlinsku

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Martinu Slavíkovi za prodej nemovitosti. Jeho ochota a schopnost vcítit se do naší rodinné situace nám byla velkým přínosem. Nemovitost se v jeho rukách prodala velmi brzo. Po celou dobu obchodování jsem měla pocit, že je to nejen profesionál, ale i kamarád. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení. Velice Vám za celou rodinu děkujeme. Královi

Královi, Hlinsko

Prodej bytu ve zděném domě

Prodej bytu v Chrudimi

Od Martina jsem kupoval byt a s jeho prací jsem byl nad míru spokojen. Jelikož pracuji jako finanční konzultant a pro své klienty zajišťuji hypotéky, tak se běžně setkávám s různými realitními makléři. A musím uznat, že Martin mě překvapil celkovou profesionalitou a jeho přístupem, kde pro mě dělal mnoho věcí na víc, než je běžná praxe realitních makléřů. Takže po osobní zkušenosti mohu vřele doporučit!

Jan Pacáček, Hlinsko

Prodej bytu v Pardubicích

Děkuji za pomoc při prodeji bytu. Nechtěl jsem využít služeb realitních kanceláří, ale po schůzce s p. Slavíkem jsem se rozhodl prodej svěřit právě jemu. Dostal jsem o 200 tisíc více, než jsem měl představu a zařídili všechy potřebné věci, vyklizení bytu a hlavně papírování, smlouvy, advokátní úschovu…nemusel jsem se o nic starat. Ještě jednou děkuji a doporučuji!!! Ať se Vám daří!

Petr Ton, Hradec Králové

Prodej bytu v Hlinsku

Prodej bytu v Hlinsku

Martina Slavíka jsem vyhledala k prodeji bytu. K naší maximální spokojenosti všechno proběhlo velice hladce, profesionálně, rychle, se vstřícným a lidským přístupem. O každém kroku jsme byli vždy informováni. Děkuji a určitě doporučuji, skvělá zkušenost po předcházející neuspokojivé volbě RK.

Vlasta Nováková, Praha

Prodej chalupy na Chrudimsku

Prodej chalupy ve Svratouchu

Pan Slavík nám prodával chalupu. Již od prvního kontaktu bylo zřejmé, že je to člověk na svém místě. Má výborné vystupování, je to profesionál každým coulem a co řekne, to platí. Měl spoustu informací o nemovitosti, další věci zjistil od majitelek. Na schůzkách byl vždy perfektně připraven. Je vidět, že má zkušenosti, a to i zkušenosti specifické pro jeho region. Dělá dobré jméno svému řemeslu, je vidět, že ho to baví. Mám radost, že ještě existují mladí lidé, kteří se nebojí práce. Moc děkuji, pane Slavíku a přeji mnoho úspěchů ve všem.

Richard Horký, Brno

Prodej domu u Hlinska

Prodej rodinného domu ve Včelákově

I já se připojuji k pochvalným recenzím na tuto realitní kancelář. Jednání se všemi makléři bylo profesionální a milé. Zvlášť chci poděkovat panu Martinu Slavíkovi, který ochotně řešil vše potřebné. Za jeho vstřícné jednání a lidský přístup vřele děkuji. Každému rád doporučím využít služeb této realitní kanceláře.

Věřím, že i takováto drobnost může mít vliv na rozhodování při výběru RK. Přeji Vám i celému kolektivu mnoho  dalších spokojených zákazníků.

Miroslav Malinský, Včelákov

Prodej domu u Pardubic

Prodej chalupy ve Vlčí Habřině

Prodej naší chalupy proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému. Přístup byl profesionální, velice milý, ochotný a vstřícný. Moc Vám děkujeme.

Jiří Kovář, Chrudim

Prodej bytu v Hlinsku

Prodej bytu v Hlinsku

Děkuji za profesionální spolupráci při prodeji bytu. Především za vstřícnost, ochotu, perfektní komunikaci, rychlé jednání, jasnou a přehlednou informovanost o aktuálním stavu. Mohu jen doporučit.

Marcela Kynclová, Hlinsko

Prodej bytu Zdar nad Sazavou

Prodej bytu ve Žďáru nad Sázavou

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu makléři Martinu Slavíkovi za pomoc při prodeji bytu 2+1 ve Žďáru nad Sázavou. Jelikož jsem byt prodávala z Prahy, nebyl pro pana Slavíka problém mě o všem informovat e-mailem nebo telefonicky a byl vždy k dispozici našim poznámkám a dotazům. Díky za přístup.

Libuše Poskerová, Praha

Prodej bytu v Hlinsku

Prodej bytu v Hlinsku

Dobrý den, připojuji se k pochvalným recenzím a moc moc děkuji panu Slavíkovi za pomoc při prodeji bytu 2+1 v Hlinsku. Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem se setkala s takovým přístupem, ochotou a lidskostí. Pan Slavík je profesionál každým coulem, vše zařídil do poslední tečky. Každému vřele doporučuji se na něj obrátit.

Alice Lexová, Praha

Prodej domu Pardubice

Prodej domu v Rožné

Velmi děkuji oběma makléřům. Byla jsem velmi spokojena. Jednání věcné a srdečné. Děkuji.

PhDr. Jiřina Štouračová, Rožná

Prodej bytu v Chrudimi

Prodej bytu v Chrudimi

Vše v naprostém pořádku. Skvělé jednání, zájem o klienta a přátelský přístup. Pan Slavík při nákupu nemovitosti vše vysvětlí a připraví. Nezbývá nic jiného než jen doporučit. Jsem naprosto spokojený.

Jakub Dalecký, Chrudim

Prodej domu v Hlinsku

Koupě domu v Hlinsku

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Martinovi Slavíkovi za jeho přístup a profesionalitu při koupi nemovitosti. Vše proběhlo rychle a v napostém pořádku. Děkuji.

Marcela Kynclová, Hlinsko

Prodej bytu ve Zdaru nad Sazavou

Pronájem bytu ve Žďáru nad Sázavou

Dobrý den, při koupi bytu a později následném pronájmu bytu jsme vyhledali služby makléře. Byli jsme velmi spokojeni s panem Slavíkem a můžeme jen doporučit.

Markéta Zdražilová, Žďár nad Sázavou

Prodej bytu v Hlinsku

Prodej bytu v Hlinsku

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat panu makléři Martinu Slavíkovi za pomoc při prodeji bytu 2+1 v Hlinsku. Pan Slavík vše zařídil ochotně, rychle, o nic jsem se nemusel starat. S jeho vystupováním a profesionálním přistupem jsem byl naprosto spokojen. Kéž by bylo víc takových lidí, kteří své práci rozumí. Pan Slavík vytváří dobré jméno Vaší společnosti. S přáním dalších pracovních úspěchů nejen panu Slavíkovi, ale všem na pobočce.

Milan Plachý, Hlinsko

Pronájem bytu v Hlinsku

Pronájem bytu v Hlinsku

Dobrý den, píšu ohledně spolupráce Vaší realitní kanceláře zastoupené panem Martinem Slavíkem. Vzhledem k tomu, že jsme již s panem Slavíkem řešili zhruba před rokem jinou transakci a proběhla zcela bezproblémově, naše volba při hledání nového klienta do podnájmu byla jasná, opětovně využít Vašich služeb. Pokud bude třeba, i po třetí se s důvěrou obrátíme. Vše proběhlo bezproblémově, smlouva je uzavřená a nový nájemce je, jak pevně doufám, spokojen. Děkuji.

Květuše Pavlíková, Hlinsko

Prodej bytu v Hlinsku

Prodej bytu v Hlinsku

Velice oceňuji spolupráci s panem makléřem Martinem Slavíkem. Spolupráce s ním při prodeji bytu byla na velmi profesionální úrovni. Pan Slavík dodržel, co slíbil, byl velice vstřícný a ochotný a vždy pohotově reagoval na všechny dotazy, byl vždy k zastižení. Tímto bych mu chtěl poděkovat

Pekařovi, Hlinsko

Prodej pole Pardubice

Prodej pole v Radhošťi

Dobrý den, p. Slavík byl aktivní, informoval mne o všem několikrát, podal ke všemu vysvětlení a vše proběhlo tak, jak jsme se domluvili. Nemám výhrad a děkuji.

Pavel Polgár, Miřetice

Prodej chaty u Chrudimi

Prodej chaty ve Zhoři u Skutče

Výborná zkušenost, profesionální jednání. Vždy se snažil prodat nemovitost za co nejvyšší cenu, čehož si vážím a děkuji.

Martin Kašpar, Pardubice

Prodej bytu v Hlinsku

Odhad k dědickému řízení

Děkuji za vypracování odhadu k dědickému řízení pro notáře. Vstřícná domluva a profesionální jednání.

Petr Bidmon, Hlinsko

Uvažujete o prodeji nemovitosti nebo se vám prodej nedaří? Zavolejte mi a rád pomůžu i vám.

KONTAKTUJTE MĚ