Developerské projekty

S developerskými projekty mám bohaté zkušenosti, ať už se jedná o menší projekt se 4 byty nebo o obrovskou rezidenci, která čítá přes 100 bytů. Dále prodej řadových rodinných domů nebo pozemků určených k výstavbě. Pomáhám s úplnými zárodky projektu a díky zkušenostem doporučím nejlepší možné řešení, aby se co nejvíce maximalizoval zisk.

1

Konzultace

Konzultace záměru a výběr nejlepšího řešení. Volba ideální dispozice bytů a příslušenství. Doporučení standardů, co lidé ocení a za co si nejsou ochotni připlatit.
2

Strategie projektu

Každý developerský projekt je jiný. Cíle, ekonomika, časový horizont, cílová skupina. Společně zvolíme postup, který bude přímo ušitý na míru vašemu projektu.
3

Cenotvorba

Vypracuji kompletní analýzu cenových relací v okolí projektu na základě zkušeností, cenových map, reálně prodaných a aktuálně nabízených nemovitostí.
4

Financování

Vyřešíme jak financování vašeho záměru, tak i postup koupě a financování pro zájemce. Podle toho nastavíme platby, termíny a další záležitosti.
5

Vizualizace projektu

Zájemci si často nedokážou představit, jak bude vše vypadat. Vizualizace je ideální nástroj, který dokáže zájemce zorientovat a přesvědčit ke koupi.
6

Webové stránky

Další velmi důležitý nástroj. Kolem webových stránek se bude vše točit. Bude sloužit jako jeden z hlavních zdrojů informací a prodejních kanálů.
7

Marketing

Propagace projektu je dalším, naprosto klíčovým krokem. Vypracuji podrobný plán, kterým se budou řídit kampaně na sociálních sítích, inzertních serverech atp.
8

Právní servis

Zajištění smluvních vztahů od rezervace, SoSBK, KS, až po předání bytů, včetně zavkladování do KN.
9

CRM

Evidence zájemců, kontaktů, termínů a smluvní dokumentace v jednom. Budeme mít jasný přehled o aktuální situaci a budeme moci adekvátně reagovat.
10

Komunikace

Zajišťuji komunikaci se zájemci od A do Z. Řešíme případné připomínky a dotazy, které s vámi následně konzultuji. Každý týden zasílám report o aktuální situaci.

Realizované projekty

Prodej 49 bytových jednotek a komerčních prostor v exkluzivním projektu Byty Prokopka, který se nachází v centru Pardubic. Investorem je jeden z největších holdingů v České republice, enteria a.s.

Pokračování úspěšné realizace první etapy rezidenčního projektu v centru Pardubic. Tentokrát se jednalo o 61 bytových jednotek, komerční prostory, rezidenční zahradu a parkovací dům.

Legalizace a kolaudace bytových a nebytových jednotek v centru Brna, s následným vypracováním prohlášení vlastníka. Prodej nemovitosti po jednotkách za účelem většího zisku.

Prodej 41 bytových jednotek v centru města Hlinska. Volba ideální dispozice, cenotvorba, financování a strategie projektu. Pokračujeme v úspěšné spolupráci se společností enteria a.s.

Prodej 16 stavebních pozemků v obci Podhořany, které mají ideální dostupnost do velkých měst. Mimo jiné jsme pro klienta zajistili vizualizace, webové stránky, marketing atp. Investorem jsou Královské lesy s.r.o.

Chcete probrat váš developerský záměr? Zavolejte mi. Budu se těšit na osobní setkání.

KONTAKTUJTE MĚ