Vyhlášená hájenka na Rejvízu | Jeseníky – Chebzí

Dnes tu pro Vás mám na prodej naprostou pecku, jedná se o vyhlášenou Hájenku na Rejvízu, která se nachází na samotě, ve vesničce Chebzí. Celková plocha pozemku je 2384 m², který poskytuje naprostý klid, soukromí a pohodu.

 

Dobrý den,

dnes tu pro Vás mám na prodej naprostou pecku, jedná se o vyhlášenou Hájenku na Rejvízu, která se nachází na samotě v CHKO Jeseníky, ve vesničce Chebzí. Celková plocha pozemku je 2384 m², který poskytuje naprostý klid, soukromí a pohodu.

Dispoziční řešení celého objektu:

1. podzemní podlaží:

Herní místnost s krbem a pingpongovým stolem (49 m²), odpočinková místnost (31 m²), vinárna (17 m²), sociální zařízení (4,50 m²), kuchyňka (8,70 m²), technická místnost (4,50 m²), úklidová místnost (2 m²) a sklípek (12 m²)

1. nadzemní podlaží:

Veranda se sezením (9 m²), lyžárna, kolárna, chodba (15 m²), pokoj (23,50 m²) – k dispozici je 6 lůžek, kuchyň s jídelnou a kachlovými kamny (20 m²), obývací pokoj (21 m²), koupelna s vanou (6 m²), WC (1,40 m²), úklidová místnost (2 m²)

2. nadzemní podlaží

Pokoj s umyvadlem (5,65 m²) – 1 lůžko, pokoj (8 m²) – 2 lůžka, pokoj (8,50 m²) – 2 lůžka, pokoj (31 m²) – 2 lůžka s možností dalších 3-4 lůžek, koupelna se sprchovým koutem a WC (5 m²).

K chalupě patří dřevník, budova pro vodárnu a budova pro propanbutanovou nádobu na plyn, který má kapacitu přibližně 5 kubíků.

Celý objekt se v současné chvíli pronajímá a je beznadějně obsazený. Sami se pak můžete rozhodnout, zda budete koupi řešit jako investici s následným pronájmem, a nebo budete chalupu využívat pro soukromé účely.

V objektu je dvojí způsob vytápění. První možností je plynový kotel, druhou pak tepelné čerpadlo. Objekt je také napojen na studnu, která slouží jako hlavní zdroj vody. Odpady jsou řešeny 2 velkými skružemi, které mají kapacitu přibližně na 10 kubíků.

V blízkosti chalupy se nachází nádherná místa jako např. Rejvíz, který rozhodně stojí za návštěvu. Dále cyklostezky, sjezdovky, turistické trasy a mnoho dalšího.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, kde si můžete všechna patra celého objektu projít z pohodlí Vašeho domova.

Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle Vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší úrokovou sazbu. Aktuálně se pohybuje okolo hranice 1,64 % p.a.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád Vám je všechny zodpovím. Pokud se Vám chalupa líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

S pozdravem

Martin Slavík | realitní makléř

4. 490. 000,- Kč, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Chalupa
Lokalita Písečná – Chebzí
Okres Jeseník
Velikost Atypický
Plocha užitná 285 m²
Plocha pozemku 2.384 m²
Počet podlaží 3
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Smíšená
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Samota
G (PENB nedodán)
Zařízený Ano
Výtah ne
Ochrana CHKO
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Voda Místní zdroj
Elektřina 230V
Plyn Individuální
Odpad Jímka
Topení Jiné

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě