Stavební pozemek | Pardubice

Dnes tu pro Vás mám opravdu zajímavou nabídku! Pozemky určené k výstavbě o celkové ploše 1599 m² v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Pardubicích.

Dobrý den,

dnes tu pro vás mám opravdu zajímavou nabídku! Pozemky určené k výstavbě o celkové ploše 1599 m² v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Pardubicích.

Pozemky se dle územního plánu nachází v zastavitelné oblasti – bydlení nízkopodlažní předměstské – BP. Jako hlavní využití se uvádí stavby pro bydlení – rodinné domy. Jako doplňkové – stavby pro bydlení do 4. nadzemních podlaží, stavby a zařízení pro obchod a služby do 400 m² prodejní plochy, stavby a zařízení pro veřejné stravování, přechodné ubytování, administrativu, školství, kulturu, zdravotnictví a tak dále. Přesný záměr je nutné konzultovat se stavebním úřadem. K dispozici jsou přípojky na všechny inženýrské sítě, možnosti připojení se musí konzultovat s dodavateli služeb a energií.

Město Pardubice, sídelní město Pardubického kraje, leží na soutoku řek Labe a Chrudimky v oblasti, která je částí tak zvaného zlatého pruhu země české, nejúrodnější části Polabské nížiny. Pardubice zaujímají celkovou plochu 78km² v nadmořské výšce od 215 m až do 237 m nad hladinou moře a mají takřka 90.000 obyvatel. Pardubice jsou důležitým dopravním uzlem, vede zde historicky první železniční trať z Olomouce do Prahy, která sehrála v historii Pardubic velmi důležitou roli. Pardubice mají ideální polohu pouhé jedné hodiny jízdy vlakem či autem z Prahy.

Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme to nejlepší možné řešení. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád vám je všechny zodpovím. Pokud se vám pozemek líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na vás těšit na prohlídce.

S pozdravem,

Martin Slavík | realitní makléř

11. 990. 000,- Kčvčetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Pardubice
Okres Pardubice
Plocha pozemku 1.599 m²
Zástavba Obytná
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, MHD

 

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě