Rodinný dům | Štěpánkovice

Rád bych Vám nabídl ke koupi nadstandartně zrekonstruovaný rodinný dům, který je dispozičně řešen jako 5+kk a stojí na pozemku o celkové ploše 1424 m². Nachází se v rozvíjející se obci Štěpánkovice, které leží nedaleko Opavy. V obci najdete vše, co budete ke spokojenému životu potřebovat. Mateřská a základní škola, lékař, obchody, restaurace, železniční a autobusová doprava, hřiště, tenisové kurty, cykloturistické trasy a mnoho dalšího.

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi nadstandartně zrekonstruovaný rodinný dům, který je dispozičně řešen jako 5+kk a stojí na pozemku o celkové ploše 1424 m². Nachází se v rozvíjející se obci Štěpánkovice, které leží nedaleko Opavy. V obci najdete vše, co budete ke spokojenému životu potřebovat. Mateřská a základní škola, lékař, obchody, restaurace, železniční a autobusová doprava, hřiště, tenisové kurty, cykloturistické trasy a mnoho dalšího.

Dispoziční řešení domu:

1. podzemní podlaží: kotelna 21 m², sklepní prostory 16,30 m², 19,53 m² a 15,80 m²

1. nadzemní podlaží: obývací pokoj + kuchyň 52,27 m², pokoj 16,23 m² s vlastní koupelnou 5,90 m², WC 5,20 m², chodba 8,10 m², schodiště 5,30 m²

2. nadzemní podlaží: pokoj 16,00 m², pokoj 19,40 m², pokoj 16,50 m², koupelna a WC 9,23 m², chodba 5,45 m², šatna 3,80 m², vstup na půdní prostor

Dům byl postaven v roce 1965 a v roce 2017 prošel celkovou rekonstrukcí. Nové vnitřní vybavení včetně instalací a rozvodů, výměna oken a dveří včetně zárubní, podlah, zateplení tl. 14 cm + silikátová omítka, izolovány byly také stropy od sklepa a půdy. Byl proveden také nátěr střešní krytiny a výměna klempířských konstrukcí. Dále nová kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů – elektrická trouba, myčka, indukční deska, digestoř a mikrovlnka.

Obvodové stěny domu jsou zděné tl. 45 cm, stropy betonové a okna plastová s izolačním dvojsklem. Vytápění domu je řešeno podlahovým topením a radiátory, které jsou napojeny na plynový kondenzační kotel. V obývacím pokoji jsou navíc také krbová kamna. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě – vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Ve všech pokojích jsou datové zásuvky na rychlý internet.

Měsíční náklady na provoz celého domu pro čtyřčlennou rodinu jsou ve výši 3500,- Kč za měsíc. Na pozemku je velké množství ovocných stromů (třešeň, hrušeň, jabloň, broskev, švestka), byl proveden také hydrogeologický průzkum a jde zde možnost vybudování studny.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, kde si můžete všechna patra domu projít z pohodlí a bezpečí Vašeho domova.

Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle Vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší úrokovou sazbu. Aktuálně se pohybuje okolo hranice 1,64 % p.a.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád Vám je všechny zodpovím. Pokud se Vám dům líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

Cena nemusí být konečná, majitel si vyhrazuje právo vybrat nejlepší nabídku.

S pozdravem

Martin Slavík | realitní makléř

5. 500. 000 ,- Kč – včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Rodinné domy
Lokalita Štěpánkovice
Okres Opava
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 236 m²
Plocha pozemku 1424 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
PENB – C
Zařízený Částečně
Parkování Ano
Garáž Ne
Výtah Ne
Balkón Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě