Rodinný dům | Dašice, okres Pardubice

Rád bych Vám nabídl ke koupi rodinný dům, který se nachází na pozemku o celkové ploše 237 m². Dům je určený ke kompletní rekonstrukci, můžete si ho tak předělat podle svých přání a představ. V Dašicích najdete vše, co budete ke spokojenému životu potřebovat - mateřská a základní škola, obchod, restaurace, parky, sportovistě, poštu, a dokonce tu mají i místní pivovar.

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi rodinný dům, který se nachází na pozemku o celkové ploše 237 m². Dům je určený ke kompletní rekonstrukci, můžete si ho tak předělat podle svých přání a představ. V Dašicích najdete vše, co budete ke spokojenému životu potřebovat – mateřská a základní škola, obchod, restaurace, parky, sportovistě, poštu, a dokonce tu mají i místní pivovar.

Dům je dispozičně řešený jako 2+1 s možností půdní vestavby. V přízemí se nachází 2 pokoje, kuchyň, spíž, koupelna s vanou, WC a kotelna. Nachází se zde také garáž, dílna a vstup na prostorné půdní prostory. Vytápění domu je řešeno ústředním topením, které je napojeno na kotel na tuhá paliva.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, kde si můžete celý dům projít z pohodlí Vašeho domova. Můžete si změřit jednotlivé místnosti, výšku stropu, šířku dveří, a nebo může Váš projektant připravit rozpočet na rekonstrukce a úpravy.

Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle Vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší úrokovou sazbu. Aktuálně se pohybuje okolo hranice 1,64 % p.a.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád Vám je všechny zodpovím. Pokud se Vám dům líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

S pozdravem

Martin Slavík | Pardubický realitní makléř

2. 190. 000,- Kč, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Rodinné domy
Lokalita Štenclova, Dašice
Okres Pardubice
Velikost 2 pokoje
Plocha užitná 100 m²
Plocha pozemku 237 m²
Počet podlaží 1
Stav objektu Před rekonstrukcí
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Okraj obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Garáž Ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední tuhá paliva

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě