Developerský projekt | Byty Prokopka

Toužíte pro moderním bydlení, na dosah přírodě, a přesto kousek od centra? Rezidenční projekt Byty Prokopka má za cíl tyto parametry splnit a nabídnout bydlení, které není jen běžným standardem. Prémiové provedení bytů s prostornými dispozicemi doplňuje jedinečná lokalita obklopená zelení a v blízkosti řeky Labe.

BYTY PROKOPKA – Jedinečný projekt v srdci Pardubic

Toužíte pro moderním bydlení, na dosah přírodě, a přesto kousek od centra? Rezidenční projekt Byty Prokopka má za cíl tyto parametry splnit a nabídnout bydlení, které není jen běžným standardem. Prémiové provedení bytů s prostornými dispozicemi doplňuje jedinečná lokalita obklopená zelení a v blízkosti řeky Labe.

Na dosah je zde veškerá občanská vybavenost od mateřské školy až po obchodní centrum i sportoviště pro volný čas a chvíle odpočinku. Komfort bydlení zajišťuje společná rezidenční zahrada o rozloze přes 1000 m², parkovací dům a další chytrá řešení, které vám zpříjemní život. A ať už vyrážíte kamkoliv, jen 5 minut chůze zabere cesta na autobusové a vlakové nádraží.

VYSOKÝ STANDARD
Základem projektu Prokopka je vysoký standard vybavení s použitím mimořádně kvalitních materiálů, prémiových barevností a moderním pojetím interiérů. Každý z bytů je vybaven podlahovým vytápěním nebo okny s izolačními trojsky, díky kterým budova dosahuje energetické náročnosti A. Je tedy nejen moderní, ale také velmi hospodárná.

ZDRAVÉ BYDLENÍ
Jedním z cílů projektu je vytvoření skvělého místa pro život uprostřed města. Rozvíjí proto koncept zdravého bydlení, který zajišťuje například systém řízeného větrání s rekuperací vzduchu. Chytré architektonické řešení pak využívá světových stran a spolu s konstrukcí tlumící okolní ruch nabízí opravdový klid vašeho domova.

KOMFORT A PRAKTIČNOST
Samotný komplex nabídne komfortní a bezpečný prostor pro venkovní relaxaci v podobě společné rezidenční zahrady s rozlohou více než 1000 m². Vysokou přidanou hodnotou je i parkovací dům, který je přímou součástí projektu a nabídne zastřešené stání až pro 260 vozů.

NA PEVNÝCH ZÁKLADECH
Byty Prokopka jsou projektem českého stavebního holdingu enteria, který spojuje 12 společností zaměřujících se na různé oblasti stavební činnosti. I díky tomu může zaručit nejvyšší stavební i projekční kvalitu celého projektu.

JEDINEČNÁ DOSTUPNOST
Cesty do práce, do školy nebo na nákupy nebyly nikdy jednodušší. Poloha v srdci Pardubic totiž nabízí nespočet výhod spojených s dostupností veškerých služeb. Jen několik minut chůze zabere cesta do nákupního centra s širokou škálou obchodů. Pešky se také do 5 minut dostanete na autobusové a vlakové nádraží, odkud, například spojení s Prahou, zabere necelou hodinu.

NABLÍZKU PŘÍRODĚ
Navzdory centrálnímu umístění, přináší rezidence Prokopka výjimečný prostor pro odpočinek. Zelené parky spolu s blízkým nábřežím Labe dodávají zdejšímu bydlení opravdovou přidanou hodnotu. Ať už máte rádi běh, cyklistiku nebo preferujete klidnou procházku, v okolí najdete dokonalý prostor pro útěk z každodenní reality.

Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější formy financování.

Další bytové jednotky o různých dispozicích najdete na našich stránkách bytyprokopka.cz

Kategorie Byty
Lokalita nábřeží Závodu míru, Pardubice
Okres Pardubice
Vlastnictví Osobní
Počet podlaží 6
Podlaží umístění 1-6
Stav objektu Ve výstavbě
Budova Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obytná
Rok kolaudace 2024
A (56 kWh/m2 za rok)
Zařízený Ne
Bezbariérový ano
Výtah ano
Balkón ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Podlahové

Uvažujete o prodeji nemovitosti nebo se vám prodej nedaří? Zavolejte mi a rád pomůžu i vám.

KONTAKTUJTE MĚ