Developerský projekt | Byty Prokopka

Toužíte pro moderním bydlení, na dosah přírodě, a přesto kousek od centra? Rezidenční projekt Byty Prokopka má za cíl tyto parametry splnit a nabídnout bydlení, které není jen běžným standardem. Prémiové provedení bytů s prostornými dispozicemi doplňuje jedinečná lokalita obklopená zelení a v blízkosti řeky Labe.

BYTY PROKOPKA – Jedinečný projekt v srdci Pardubic

Toužíte pro moderním bydlení, na dosah přírodě, a přesto kousek od centra? Rezidenční projekt Byty Prokopka má za cíl tyto parametry splnit a nabídnout bydlení, které není jen běžným standardem. Prémiové provedení bytů s prostornými dispozicemi doplňuje jedinečná lokalita obklopená zelení a v blízkosti řeky Labe.

Na dosah je zde veškerá občanská vybavenost od mateřské školy až po obchodní centrum i sportoviště pro volný čas a chvíle odpočinku. Komfort bydlení zajišťuje společná rezidenční zahrada o rozloze přes 1000 m², parkovací dům a další chytrá řešení, které vám zpříjemní život. A ať už vyrážíte kamkoliv, jen 5 minut chůze zabere cesta na autobusové a vlakové nádraží.

VYSOKÝ STANDARD
Základem projektu Prokopka je vysoký standard vybavení s použitím mimořádně kvalitních materiálů, prémiových barevností a moderním pojetím interiérů. Každý z bytů je vybaven podlahovým vytápěním nebo okny s izolačními trojsky, díky kterým budova dosahuje energetické náročnosti A. Je tedy nejen moderní, ale také velmi hospodárná.

ZDRAVÉ BYDLENÍ
Jedním z cílů projektu je vytvoření skvělého místa pro život uprostřed města. Rozvíjí proto koncept zdravého bydlení, který zajišťuje například systém řízeného větrání s rekuperací vzduchu. Chytré architektonické řešení pak využívá světových stran a spolu s konstrukcí tlumící okolní ruch nabízí opravdový klid vašeho domova.

KOMFORT A PRAKTIČNOST
Samotný komplex nabídne komfortní a bezpečný prostor pro venkovní relaxaci v podobě společné rezidenční zahrady s rozlohou více než 1000 m². Vysokou přidanou hodnotou je i parkovací dům, který je přímou součástí projektu a nabídne zastřešené stání až pro 260 vozů.

NA PEVNÝCH ZÁKLADECH
Byty Prokopka jsou projektem českého stavebního holdingu enteria, který spojuje 12 společností zaměřujících se na různé oblasti stavební činnosti. I díky tomu může zaručit nejvyšší stavební i projekční kvalitu celého projektu.

JEDINEČNÁ DOSTUPNOST
Cesty do práce, do školy nebo na nákupy nebyly nikdy jednodušší. Poloha v srdci Pardubic totiž nabízí nespočet výhod spojených s dostupností veškerých služeb. Jen několik minut chůze zabere cesta do nákupního centra s širokou škálou obchodů. Pešky se také do 5 minut dostanete na autobusové a vlakové nádraží, odkud, například spojení s Prahou, zabere necelou hodinu.

NABLÍZKU PŘÍRODĚ
Navzdory centrálnímu umístění, přináší rezidence Prokopka výjimečný prostor pro odpočinek. Zelené parky spolu s blízkým nábřežím Labe dodávají zdejšímu bydlení opravdovou přidanou hodnotu. Ať už máte rádi běh, cyklistiku nebo preferujete klidnou procházku, v okolí najdete dokonalý prostor pro útěk z každodenní reality.

Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější formy financování.

Další bytové jednotky o různých dispozicích najdete na našich stránkách bytyprokopka.cz

Kategorie Byty
Lokalita nábřeží Závodu míru, Pardubice
Okres Pardubice
Vlastnictví Osobní
Počet podlaží 6
Podlaží umístění 1-6
Stav objektu Ve výstavbě
Budova Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obytná
Rok kolaudace 2024
A (56 kWh/m2 za rok)
Zařízený Ne
Bezbariérový ano
Výtah ano
Balkón ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Podlahové

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě