Prodej novostavby | Labské Chrčice

Novostavba rodinného domu v Labských Chrčicích, která byla kolaudována na konci roku 2022 a nachází se v nově vzniklé čtvrti.

Dobrý den,

dnes tu pro vás mám novostavbu rodinného domu v Labských Chrčicích, která byla kolaudována na konci roku 2022 a nachází se na klidném místě, v nově vzniklé čtvrti. Celková plocha pozemku je 874 m².

Dispoziční řešení:
zádveří, chodba, technická místnost, koupelna, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 pokoje a šatna

Jedná se o jednopodlažní objekt, nepodsklepený. Stavba je navržena klasicky vyzdívaná z keramických dutinových tvárnic, převážně tl. 380 mm (HELUZ PLUS 38). Obvodové stěny nejsou zatepleny kontaktním zateplovacím systémem. Střešní krytina je navržena z pálených tašek. Nosnou konstrukcí střechy je dřevěný vazníkový krov. Na střechu je navržen výlez z půdního prostoru. Okna a vstupní dveře jsou plastová a splňují normové tepelně technické požadavky na výplně otvorů. Podlahy jsou z velké části keramická dlažba a vinyl. K dispozici je kompletní projektová dokumentace. Dům se nachází v energetické třídě B – velmi úsporná. Předpokládá se tedy velká úspora ohledně energií. Na dům se vztahuje také záruka od zhotovitele – 36 měsíců od kolaudace.

Dominantou celého domu je bezesporu obývací pokoj, který nabízí přímý vstup na zahradu. Kuchyň je vybavena velmi kvalitními spotřebiči – myčkou, nerezovou lednicí s mrazákem, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, indukční deskou a digestoří. V obývacím pokoji je také připraveno napojení na krb, nicméně se nemusí realizovat, pouze se dodělá podlaha, která je momentálně připravena na sklo pod a okolo krbu. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem – podlahové topení. Ohřev TUV je elektrickým zásobníkem. K dispozici jsou následující inženýrské sítě – elektřina, vodovod a kanalizace. Parkovat můžete na ulici nebo na zpevněné ploše přímo u domu.

Obec Labské Chrčice se nachází v okrese Pardubice, žije zde přibližně 256 obyvatel. Dobrá dopravní dostupnost na dálnici D11, do Přelouče, Kolína, Kutné Hory a dalších velkých měst.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, díky které si můžete celý dům projít z pohodlí vašeho domova. Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme to nejlepší možné řešení.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád vám je všechny zodpovím. Pokud se vám dům líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte.

Budu se na vás těšit na prohlídce.

S pozdravem,
Martin Slavík | realitní makléř

6. 990. 000,- Kčvčetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Rodinné domy
Lokalita Labské Chrčice
Okres Pardubice
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 105 m²
Plocha pozemku 874 m²
Plocha zastavěná 125 m²
Počet podlaží 1
Stav objektu Novostavba
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Rok kolaudace 2022
B (137 kWh/m2 za rok)
Zařízený Ne
Parkování Ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Podlahové

 

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě