EXKLUZIVNÍ RODINNÝ DŮM

Stéblová 69, 533 45 Stéblová

Informace o nemovitosti

Dobrý den,

dnes mám pro vás ke koupi jedinečnou nemovitost na úžasném místě. Dámy a pánové, vítejte ve Stéblové! Prostorný rodinný dům s velkou zahradou, zastřešeným bazénem, zimní zahradou, altánem, garáží a technickým zázemím. To vše a mnohem více nabízí tato neobyčejná nemovitost. V případě zájmu je možné přikoupit další pozemek za domem o výměře 6253 m², například na tenisový kurt, jak bylo původně plánováno.

Dispoziční řešení:

1. NP: zádveří 5,95 m², hala 18,39 m², schodiště, dvě koupelny + WC 4,05 m² + 5,14 m², pracovna 14,31 m², kuchyň s jídelnou 25,37 m², spíž 3,86 m², obývací pokoj 28,90 m², ložnice se šatnou 22,66 m², technická místnost 11,03 m², garáž 38,89 m², terasa

2. NP: galerie 23,85 m², 3 pokoje 25,13 m² + 14,90 m² + 18,33 m², chodba 5,01 m², 2 šatny 2,92 m² + 2,92 m², koupelna 7,02 m², WC 2,43 m², úložný prostor 37,22 m²

Jedná se o zděný nepodsklepený dvoupodlažní objekt, který byl kolaudován v roce 2004. Při výstavbě byly použity ty nejkvalitnější materiály s důrazem na kvalitní provedení. Celý dům a okolní stavby byly promyšleny do posledního detailu. Příkladem jsou elektrické žaluzie nebo automatický zavlažovací systém. Zahrada byla navržena zahradním architektem. Na pozemku jsou roky opečovávané vzrostlé stromy a keře, které poskytují nerušený klid a soukromí. Zastřešení domu je řešeno dřevěným krovem, krytinu tvoří systém BETTERNIT. Dům je napojen na veřejný rozvod elektřiny, vody, kanalizace (tlakové) a plynu. Vytápěn je centrálně kotlem na zemní plyn. Ohřev TUV je řešen samostatně v zásobníkovém ohřívači nezávisle na ústředním topení. K dispozici je kompletní projektová dokumentace k celému domu, přístavbám a příslušenství. Energetický štítek budovy je ve zpracování, proto dle zákona uvádíme do inzerátu nejhorší třídu G – po dodání bude náročnost upravena.

V blízkosti domu se nachází částečná občanská vybavenost. Vše ostatní naleznete v nedalekých Pardubicích. V okolí domu je velké množství sportovních aktivit – rozsáhlá síť cyklostezek, venkovní posilovna, víceúčelové hřiště, fotbalové hřiště a běžecké trasy. Dále jezera a rybníky, které jsou v docházkové vzdálenosti a umožňují nádherné procházky. Stéblová je obec v Pardubickém kraji v okrese Pardubice. Nachází se asi sedm kilometrů severně od krajského města Pardubice. Žije zde 322 obyvatel. Kolem východního okraje zastavěného území prochází železniční trať Pardubice – Hradec Králové, na které je zřízena stanice Stéblová a zastávka Stéblová obec. Díky blízkosti rychlostní silnice je skvělá dopravní dostupnost do Pardubic, Hradce Králové a Prahy.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, díky které si můžete celý dům projít z pohodlí vašeho domova. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád vám je všechny zodpovím. Budu se na vás těšit na prohlídce.

S pozdravem,
Martin Slavík | realitní makléř

Adresa nemovitosti

16.990.000,- Kč

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Stéblová
Okres Pardubice
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 318 m²
Plocha pozemku 1.748 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Smíšená
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Okraj obce
Zástavba Obytná
Rok kolaudace 2004
G (PENB nedodán)
Zařízený Ano
Parkování Ano
Garáž Ano
Počet garáží 1
Bazén ano
Komunikace Asfaltová, Zpevněná
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové

Uvažujete o prodeji nemovitosti nebo se vám prodej nedaří?

ZAVOLEJTE MI

Uvažujete o prodeji nemovitosti nebo se vám prodej nedaří? Zavolejte mi a rád pomůžu i vám.

KONTAKTUJTE MĚ