Rodinný dům | Slatiňany

Dnes tu pro vás mám jedinečnou příležitost ke koupi rodinného domu s garáží ve Slatiňanech! Dům se nachází na skvělém místě a na pozemku o celkové ploše 882 m².

Dobrý den,

dnes tu pro vás mám jedinečnou příležitost ke koupi rodinného domu s garáží ve Slatiňanech! Dům se nachází na skvělém místě a na pozemku o celkové ploše 882 m².

Dispoziční řešení celého domu:

Přízemí:

Vstupní chodba (7,36 m²), spíž (5,93 m²), koupelna (6,53 m²), pokoj (20,30 m²), obývací pokoj (22,50 m²), kuchyň (14,26 m²), vstup do sklepa (30 m²) a vstup na zahradu.

1. patro:

Balkon v mezipatře, šatna (6,77 m²), WC (2 m²), pokoj (20,78 m²), pokoj (13,35 m²), pokoj (17,23 m²), pokoj (8,64 m²), vstup na půdní prostory.

Dům byl postaven okolo roku 1946 a je napojen na následující inženýrské sítě (obecní vodovod + vlastní studna, veřejnou kanalizaci (jímka), elektřinu a plyn je doveden na hranici pozemku). Podezdívka domu je kamenná, základy domu betonové bez hydroizolace, obvodové stěny jsou vyzděny z tvárnic a cihel, stropy jsou hurdové. Jako střešní krytina slouží pálené tašky.

Vytápění domu je řešeno elektrickými přímotopy a ohřev vody pomocí el. bojleru DRAŽICE. Energetická náročnost domu je prozatím prezentována třídou G, po vypracování bude upravena.

Slatiňany jsou město na úpatí Železných hor, 4 km jižně od okresního města Chrudim v Pardubickém kraji. Žije zde přibližně 4 200 obyvatel. Ve městě naleznete veškerou občanskou vybavenost a vše co budete potřebovat ke spokojenému bydlení.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, kde si můžete celý dům (od sklepa po půdu) projít z pohodlí vašeho domova. Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme to nejlepší možné řešení.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád vám je všechny zodpovím. Pokud se vám dům líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na vás těšit na prohlídce.

S pozdravem,

Martin Slavík | realitní makléř
www.martinslavik.cz

5. 290. 000,- Kčvčetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Rodinné domy
Lokalita Tyršova, Slatiňany
Okres Chrudim
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 175 m²
Plocha pozemku 882 m²
Počet podlaží 3
Stav objektu Dobrý
Budova Smíšená
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Ano
Garáž Ano
Balkón ano
Sklep ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Odpad Veřejná kanalizace, Jímka
Topení Jiné

 

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě