Prodej dvou domů | Otradov

Dnes tu pro vás mám doslova dva v jednom. Dva domy, každý s vlastním číslem popisným tvoří jeden celek k užívání. První dům slouží k plnohodnotnému užívání, ať už k bydlení nebo k rekreaci. Druhý dům aktuálně slouží jako dílna a technické zázemí.

Dobrý den,

dnes tu pro vás mám doslova dva v jednom. Dva domy, každý s vlastním číslem popisným tvoří jeden celek k užívání. První dům slouží k plnohodnotnému užívání, ať už k bydlení nebo k rekreaci. Druhý dům aktuálně slouží jako dílna a technické zázemí. Oba domy si můžete podrobně prohlédnout z pohodlí domova díky virtuální prohlídce.

Dispoziční řešení a orientační rozměry:

První dům (Otradov č. p. 90):
vstupní chodba 11 m², WC 1,20 m², kuchyň 11 m², koupelna 6 m², pokoj 14 m², pokoj 14 m², chodba 12 m², spíž 7 m², jídelna 20 m², pokoj 12,50 m², pokoj v patře 27 m², garáž 37 m², půdní prostory.

Druhý dům (Otradov č. p. 69):
vstupní místnost 17 m², místnost 15 m², místnost 9 m², místnost 24 m², místnost 5 m².

První dům je napojen na vlastní studnu, v obci se v blízké době plánuje vybudování vodovodu, odpady jsou svedeny do septiku. Energetická náročnost domu je prozatím prezentována dle zákona třídou G. PENB je ve zpracování, po dodání bude náročnost upravena.

Otradov je obec v okrese Chrudim v Pardubickém kraji. Má přibližně 300 obyvatel. V obci se nachází obchod, autobusová zastávka, hospoda, dětské hřiště a široké sportovní vyžití.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, kde si můžete oba domy projít z pohodlí vašeho domova. Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme to nejlepší možné řešení.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád vám je všechny zodpovím. Pokud se vám dům líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte.

Budu se na vás těšit na prohlídce.

S pozdravem,
Martin Slavík | realitní makléř

2. 390. 000,- Kčvčetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Chalupa
Lokalita Otradov
Okres Chrudim
Velikost Atypický
Plocha užitná 242 m²
Plocha pozemku 990 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Dobrý
Budova Smíšená
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Částečně
Garáž Ano
Komunikace Asfaltová, Zpevněná
Doprava Silnice, Autobus
Voda Studna
Elektřina 230V
Odpad Septik
Topení Jiné

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě