Rodinný dům | Hlinsko, ul. Havlíčkova

Prodej menšího rodinného domu o dispozici 2+1, který je určený k rekonstrukci, můžete si ho tak předělat podle svých přání a představ.

 

Prodej menšího rodinného domu v Hlinsku, který je určený k rekonstrukci, můžete si ho tak předělat podle svých přání a představ. Dům se nachází na okraji města, v blízkosti sjezdovky. Celková plocha pozemku je 231 m².

Dispozičně je řešen jako 2+1 s možností půdní vestavby. Dům je částečně podsklepen a na zahradě jsou dřevěné kůlny, místo kterých se nabízí udělat pergolu a venkovní sezení.

Dům je postaven ze smíšeného zdiva a prošel částečnou rekonstrukcí. Nové vstupní dveře, radiátory, plynový kotel a plastová okna. Dále je napojen na všechny inženýrské sítě. Veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, plyn a elektřinu. Na listu vlastnictví je věcné břemeno užívání, které bude vymazáno.

Součástí inzerátu je také virtuální prohlídka, kde si můžete dům projít z pohodlí a bezpečí Vašeho domova. Na základě toho si můžete změřit jednotlivé místnosti, šířku dveří, výšku stropu a spočítat případnou cenu rekonstrukce. Zařídíme nezávaznou nabídku hypotečního úvěru za skvělých podmínek, od 1,94 %.

Energetická náročnost budovy je prozatím prezentována třídou G, po dodání PENB bude upravena. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád Vám je všechny zodpovím.

S pozdravem

Martin Slavík | místní realitní makléř

990 000,- Kč, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Rodinné domy
Lokalita Havlíčkova, Hlinsko
Okres Chrudim
Velikost 2 pokoje
Plocha užitná 108 m²
Plocha podlahová 64 m²
Plocha pozemku 231 m²
Plocha zastavěná 90 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Před rekonstrukcí
Budova Smíšená
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Řadový
Umístění objektu Okraj obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Ne
Sklep ano (9m²)
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové

 

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě