Prodej chaty v údolí Novohradky a Krounky

Představuji vám chatu u lesa, která se nachází na krásném místě v údolí Novohradky a Krounky, které ocení především milovníci klidu a přírody.

Dobrý den,

rád bych vám dnes představil chatu u lesa, která se nachází na krásném místě v údolí Novohradky a Krounky, které ocení především milovníci klidu a přírody. Chata stojí na vlastním pozemku, má zajištěnou příjezdovou cestu a je vedena pod číslem evidenčním 2. Celková plocha pozemku je 1032 m² a v okolí se nachází nádherná místa, která rozhodně stojí za návštěvu.

Dispoziční řešení:

Chata je rozdělena na tři podlaží. V 1.NP se nachází garáž nebo dílna, technická místnost a sprchový kout, který vyžaduje rekonstrukci.

Ve 2. NP se nachází prostorná vstupní veranda, obývací pokoj, kuchyň, spíž (možnost úpravy na sprchový kout), WC a terasa.

Ve 3. NP nalezneme 2 pokoje a úložný prostor.

Chata má jako jediná v okolí k dispozici vodu, je přivedena z pramene, který ústí přímo na pozemku. Odpady jsou svedeny do septiku. Chata se prodává včetně vybavení, byla postavena ze smíšeného materiálu (zdivo, dřevo). Vytápění je zajištěno krbovými kamny.

Na pozemku jsou mimo jiné ovocné stromy – jablka, třešně, na jaře medvědí česnek a přes léto máta na čaj a jiné bylinky. Do chaty je přiveden telefonní kabel – internet a televize O2.

Aktivity a zajímavá místa v okolí chaty:

– Pro rybáře: pstruhový revír 500 metrů od chaty – řeka Novohradka od jezu v Jenišovicích k mostu u chaty Polanka u Nových hradů. Dále Voletický rybník: kapr, amur, lín, štika, candát, úhoř.

– Pro sportovce: tenisový kurt 600 metrů od chaty, velké množství cyklostezek.

– Turistika: Pivnická rokle u Zderazi (1,5 km), Hradiště Rabouň (800 m), Westernové městečko HILL VALLEY (1,5 km), Zřícenina hradu Košumberk (4 km), Toulovcovy maštale (6,5 km), Koupaliště Roudná u Nových Hradů (6 km), Zámek Nové Hrady – České Versailles (5 km) a mnoho dalšího.

Připravil jsem si pro vás také virtuální prohlídku, díky které si můžete celou chatu projít z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám chata líbí, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Budu se těšit.

S pozdravem,

Martin Slavík | realitní makléř

2. 350. 000,- Kčvčetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Chata
Lokalita Luže – Rabouň
Okres Chrudim
Velikost 3 pokoje
Plocha užitná 63 m²
Plocha pozemku 1.032 m²
Počet podlaží 3
Stav objektu Dobrý
Budova Smíšená
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Polosamota
Zástavba Rekreační
Zařízený Ano
Terasa ano
Telekomunikace Telefon, Internet, Ostatní
Voda Místní zdroj
Elektřina 230V
Odpad Septik
Topení Lokální tuhá paliva

 

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě