Chata | Holice – Podlesí

Nabízím Vám ke koupi dřevěnou chatu, která se nachází na krásném a klidném místě nedaleko Holic, konkrétně v Podlesí. Chata je dispozičně řešena jako 1+kk, má číslo evidenční 61 a je postavena na pronajatém pozemku od Lesního družstva.

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi dřevěnou chatu, která se nachází na krásném a klidném místě nedaleko Holic, konkrétně v Podlesí. Chata je dispozičně řešena jako 1+kk, má číslo evidenční 61 a je postavena na pronajatém pozemku od Lesního družstva. Smlouva se prodlužuje přibližně každých 6 let.

Přímo před chatu je zaveden veřejný řád vody a elektřina je do chaty dovedena s využitím dvou solárních panelů. Odpady z kuchyně a koupelny jsou řešeny trativodem. Záchod je chemický. Chata je vytápěna krbem a kamny. Byla provedena výměna kuchyňské linky (masiv). Sporák je na plynovou bombu.

Chata se nachází na krásném, klidném místě s dobrou dostupností do velkých měst. Pardubice a Hradec Králové jsou vzdáleny 20 km. V těsné blízkosti chaty se nachází rybník Hluboký a Blažek. Chatu lze využívat celoročně.

Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, kde si můžete celý vnitřek chaty projít z pohodlí Vašeho domova.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád Vám je všechny zodpovím. Pokud se Vám chata líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

S pozdravem

Martin Slavík | realitní makléř

570. 000,- Kč – včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Chata
Lokalita Holice – Podlesí
Okres Pardubice
Velikost 1 pokoj
Plocha užitná 31 m²
Plocha pozemku 31 m²
Počet podlaží 1
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Dřevěná
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Polosamota
Zástavba Rekreační
Zařízený Ano
Bezbariérový ano
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Individuální
Topení Lokální tuhá paliva

 

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě