CHALUPA NA ÚPATÍ ŽELEZNÝCH HOR

Vranov 39, 538 25 Ctětín

Informace o nemovitosti

Dobrý den,

dnes tu pro vás mám chalupu, která se nachází v nádherné přírodě na úpatí Železných hor. Dámy a pánové, vítejte ve Vranově, v okrese Chrudim. Za zmínku stojí skvělá dopravní dostupnost do Chrudimi, Pardubic nebo Hradce Králové. Chalupa má číslo popisné a na katastru nemovitostí je vedena jako stavba pro rodinnou rekreaci. Celková plocha pozemku je 943 m².

Dispoziční řešení:
zádveří, chodba, ložnice, kuchyň, pokoj, obývací pokoj s krbem, koupelna, samostatné WC a pokoj v podkroví. K dispozici je také sklep, garáž s dílnou, zděná kůlna a půdní prostory.

Chalupa byla postavena ze smíšeného zdiva (kámen, cihla) přibližně okolo roku 1930. Mezi lety 2000 – 2012 prošla řadou úprav a rekonstrukcí. Za zmínku rozhodně stojí nová střecha (betonová taška KM BETA) a nově vzniklý pokoj v podkroví.

K dispozici je obecní vodovod + studna na užitkovou vodu, elektřina (220 i 380V), odpady jsou řešeny plastovou jímkou, která byla instalována před 8 lety. Vytápění je řešeno el. panely, dále krbem s rozvody do horního pokoje a kachlovou pecí v kuchyni.

Vranov je malá vesnice, nachází se asi 1 km na jih od Ctětína. V roce 2009 zde bylo evidováno 50 adres. V roce 2001 zde trvale žilo 72 obyvatel. Vranov leží v katastrálním území Ctětín o výměře 7,52 km². Rozšířená občanská vybavenost se nachází v nedaleké Trhové Kamenici (7 km) nebo Miřeticích (6 km). V okolí chalupy jsou nádherná místa, která rozhodně stojí za návštěvu. Stejně tak projížďky na kolech po krásné přírodě, koupání v nedalekých lomech a rybnících nebo turistické výlety.

V případě koupě pomocí hypotečního úvěru zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme to nejlepší možné řešení. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád vám je všechny zodpovím.

Pokud se vám chalupa líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na vás těšit na prohlídce.

S pozdravem,
Martin Slavík | realitní makléř

Adresa nemovitosti

3.160.000,- Kč

Kategorie Chalupa
Lokalita Vranov 39, Ctětín
Okres Chrudim
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 150 m²
Plocha pozemku 943 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Dobrý
Budova Smíšená
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Rekreační
G (PENB nedodán)
Zařízený Částečně
Garáž Ano
Sklep ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod, Studna
Elektřina 230V, 400V
Odpad Jímka
Topení Jiné

 

Uvažujete o prodeji nemovitosti nebo se vám prodej nedaří?

ZAVOLEJTE MI

Uvažujete o prodeji nemovitosti nebo se vám prodej nedaří? Zavolejte mi a rád pomůžu i vám.

KONTAKTUJTE MĚ