Byt 2+1 | Hlinsko

Bytová jednotka o dispozici 2+1, která má celkovou výměru včetně příslušenství 55 m² se nachází v 6. nadzemním podlaží zděného bytového domu s výtahem na adrese Budovatelů 1201, 539 01 Hlinsko.

Dobrý den,

dnes tu pro vás mám naprosto skvělou investiční příležitost, a nebo ideální startovací byt. Bytová jednotka o dispozici 2+1, která má celkovou výměru včetně příslušenství 55 m² se nachází v 6. nadzemním podlaží zděného bytového domu s výtahem na adrese Budovatelů 1201, 539 01 Hlinsko.

Dispozice bytu a příslušenství:
předsíň, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna a WC. K bytu náleží také sklep.

V rámci rekonstrukce nezůstal kámen na kameni. Proběhla změna dispozice bytu, kompletní výměna rozvodů – voda, odpady, elektřina, dále nová koupelna, WC, kuchyň včetně spotřebičů, broušení a lakování podlah, zateplení stropu, SDK podhledy, omítky, dveře atp. Byt bude k dispozici na konci roku, majitelé se budou stěhovat do většího bytu.

Byt se nachází na skvělém místě se vším, co budete potřebovat ke spokojenému bydlení. V blízkosti se nachází supermarket, různé druhy obchodů, restaurace, mateřská a základní škola, autobusová zastávka a široké možnosti sportovního vyžití.

Společné prostory a celý bytový dům jsou v dobrém stavu, je vidět dlouhodobá práce a údržba SVJ. V minulosti proběhla renovace – zateplení domu, fasáda, střecha a aktuálně byl pořízen i nový výtah. Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, díky které si můžete celý byt projít z pohodlí vašeho domova. Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme to nejlepší možné řešení. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád vám je všechny zodpovím.

Rád vás bytem osobně provedu. Budu se na vás těšit na prohlídce.

S pozdravem,
Martin Slavík | realitní makléř

2.650.000,- Kčvčetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Byty 2+1
Lokalita Budovatelů, Hlinsko
Okres Chrudim
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 55 m²
Počet podlaží 6
Podlaží umístění 5
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Sídliště
Zástavba Obchodní a obytná
C (64,5 kWh/m2 za rok)
Zařízený Částečně
Bezbariérový ano
Výtah ano
Sklep ano (2 m²)
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední dálkové

Uvažujete o prodeji nemovitosti nebo se vám prodej nedaří?

ZAVOLEJTE MI

Uvažujete o prodeji nemovitosti nebo se vám prodej nedaří? Zavolejte mi a rád pomůžu i vám.

KONTAKTUJTE MĚ