Stavební pozemek | Rváčov

Prodej pozemku určeného na výstavbu rodinného domu, který se nachází v blízkosti lesů na Vysočině, ve Rváčově. Má celkovou výměru 941 m².

 

Dobrý den,

nabízíme k prodeji pozemek určený pro výstavbu rodinného domu ve Rváčově u Hlinska.

Parcela má celkovou výměru 941 m2 a nachází se na klidném místě v okolí lesů. V blízkosti pozemku jsou zavedeny následující inženýrské sítě – vodovod, plyn a elektřina. Odpady se řeší čističkou odpadních vod nebo septikem. K pozemku vede zpevněná komunikace s veřejným osvětlením.

Na základě územního plánu se pozemek nachází v zastavitelném území. Podle studie by domy měly být objekty obdélníkové, případně částečně tvarované, střechy šikmé – sedlové nebo polovalbové se sklonem 40-45 °. Výhodou koupi tohoto pozemku je ta, že není omezen výstavbou a kolaudací do určité doby. Pozemek tak můžeme mít i jako investici do budoucna a začít stavět kdy budete chtít. V blízkosti pozemku je autobusová zastávka, multifukční hřiště s tenisovým kurtem a také fotbalové hřiště místního týmu SK Rváčov.

Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 4 kilometry vzdáleném Hlinsku, kde je také sjezdovka. Cesta do Chrudimi v běžném provozu odsud trvá 25 minut, do Pardubic pak 35 minut. Rváčov je vesnička, která se nachází na Vysočině obklopená nádhernou přírodou a s řadou možností sportovního i kulturního vyžití. V okolí se nachází golfové hřiště (3 km), běžkařské trasy, sjezdovka (6 km), Veselý Kopec (4 km) a Peklo Čertovina (8 km).

Zařídíme výhodné financování na výstavbu rodinného domu, již od 2,07 %.

Pokud vás pozemek zaujal a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. A pokud byste chtěli podobnou prezentaci i na svoji nemovitost, tak mi zavolejte taky.

S pozdravem

Martin Slavík | místní realitní makléř

699 000 Kč
Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Vysočina – Rváčov
Okres Chrudim
Plocha pozemku 941 m²
Zástavba Obytná
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod

 

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě