Rodinný dům | Česká Lípa

Dnes tu pro Vás mám na prodej prostorný dům, který je určen ke kompletní rekonstrukci, nachází se ve vyhledávané lokalitě v České Lípě a celková plocha pozemku je 600 m². V domě jsou dvě bytové jednotky, každá o dispozici 2+1, je zde možnost vybudování další v půdním prostoru a navíc je celý dům podsklepený. Na pozemku je k dispozici také zděná garáž, kůlna a společná studna se sousedním domem.

Dobrý den,

dnes tu pro Vás mám na prodej prostorný dům, který je určen ke kompletní rekonstrukci, nachází se ve vyhledávané lokalitě v České Lípě a celková plocha pozemku je 600 m². V domě jsou dvě bytové jednotky, každá o dispozici 2+1, je zde možnost vybudování další v půdním prostoru a navíc je celý dům podsklepený. Na pozemku je k dispozici také zděná garáž, kůlna a společná studna se sousedním domem.

Dispozice domu:

1. podzemní podlaží: sklepní prostory a kotelna

1. a 2. nadzemní podlaží: v každém je bytová jednotka 2+1 o podlahové ploše 66 m², jedná se o prostornou vstupní chodbu, kuchyň, 2 pokoje, koupelnu, spíž a toaletu

3. nadzemní podlaží: půdní prostory, kde je vhodné místo pro vybudování dalšího bytu

Dům je připojen na všechny inženýrské sítě – veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektřinu a plyn. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, který se nachází ve sklepě. K ohřevu vody slouží plynové karmy.

Dům se nachází na skvělém místě se vším, co budete ke spokojenému životu potřebovat. V blízkosti je autobusové a vlakové nádraží, dětská hřiště, potraviny, restaurace, mateřská a základní škola atd.

Energetická náročnost domu je prozatím prezentována třídou G, po dodání bude upravena. Součástí inzerátu je video prohlídka a také virtuální prohlídka, kde si můžete celý dům projít z pohodlí Vašeho domova. Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle Vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší úrokovou sazbu, která se aktuálně pohybuje již od 1,64 % p.a.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád Vám je všechny zodpovím. Pokud se Vám dům líbí a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte. Budu se na Vás těšit na prohlídce.

S pozdravem

Martin Slavík | realitní makléř

3. 200. 000,- Kč – včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Rodinné domy
Lokalita 5. května, Česká Lípa
Okres Česká Lípa
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 256 m²
Plocha pozemku 600 m²
Plocha zastavěná 149 m²
Počet podlaží 3
Stav objektu Před rekonstrukcí
Budova Smíšená
Typ domu Patrový
Poloha objektu Řadový
Umístění objektu Okraj obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Částečně
Míst k parkování 5
Parkování Ano
Garáž Ano
Počet garáží 1
Počet bytů 2
Sklep ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové

Chcete také podobnou prezentaci na svojí nemovitost a prodat za maximum?

Jak pracujiKontaktujte mě